Recenze Blizzard Entertainment

Diablo 2 + Diablo 2: Lord of Destruction

Ověřený zákazník Key4you Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2021

Zakoupeno v Key4you

• Můžete jen sedět doma a hrát. Neomrzí to.

Ověřený zákazník Key4you ToMalchy

Přidáno: 17. března 2021

• Kultovní klasika
Diablo 3 (Eternal Collection)

Diablo 3 (Eternal Collection)

Ověřený zákazník Key4you Martin T.

Přidáno: 16. března 2021

(naposledy upraveno 17. března 2021)

• Skvělá hra v žánru RPG
  • Hraje se dobře jako předešlé díly

Skvělá hra, vřele doporučuji fanouškům Diabla a RPG.

Ověřený zákazník Key4you Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2021

• Super rozšíření k Diablo III

Ověřený zákazník FakaHeda j16k10

Přidáno: 4. března 2021

Zakoupeno v FakaHeda

• Odeleni hravních ukolu od vedrejšich(Zvlast označeno)
  • Nosení amini v inventaři
  • Zmatečnost v ukolech

Další poklačovano word of worklaft .Nedosakuje kvality předchozích dilu.Are jen v nekterych ohredech.V podstate neni vyytka k mechanice .Lokace jsou nadhelne.

Ověřený zákazník GameSale RR

povinost k D3.
ted to teprve zacina.

Ověřený zákazník GameSale RR

Zakoupeno v GameSale

sice 9 roku stare ale porad dobre.

Ověřený zákazník GameSale Cori

• Skvělá grafika

Ověřený zákazník YourGames.cz Jiskra

Přidáno: 16. února 2021

Zakoupeno v YourGames.cz

• Skvělá hra, za super cenu
Diablo 2 (Gold)

Diablo 2 (Gold)

Ověřený zákazník FakaHeda on.stu

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v FakaHeda

• stará klasika, není co řešit
Diablo 3 Battlechest

• Klasika

Ověřený zákazník JRC Czech Maxell

Přidáno: 17. ledna 2021

Zakoupeno v JRC Czech

• legedarní gamesa za super cenu!

Ověřený zákazník FakaHeda Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2021

Zakoupeno v FakaHeda

1 postava +10 levelu které se dokupují k základní hře.
Holt marketing resp. obchodní model. UI protivníků mi přijde, že od 1 vydání nedoznala zlepšení. Bojová taktika je omezena na velký počet životů protivníkových bossů. Tedy vlastní souboj se stává jednotvárným. Hlavní nevýhodu proti předcházejícím vydáním vidím v chybějícím druhém setu zbraní hrdiny. chybějící strom zkušeností a zkoušení jak na tohohle bosse zaútočit., tedy z kterého místa a čím. Chybí i např házecí lahvičky. Lektvary na život a manu. a další celkově mi trojka diablo (krom grafiky) přijde slabší než předcházející vydání. Nezměnilo to ani toto rozšíření.

Diablo 3 Rise of the Necromancer Pack

Diablo 3 Rise of the Necromancer Pack

Ověřený zákazník FakaHeda Kristýna

Přidáno: 9. ledna 2021

• Byl to dárek
  • Poměrně drahý vzhledem k tomu, že jde pouze o pár add-ons pro hru

Nekromancer je fajn, ale je poměrně drahý vzhledem k tomu, že je to DLC jen s jednou postavou a pár items.

Ověřený zákazník plaaay.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2021

Zakoupeno v plaaay.cz

• Atmosféra, akce, jednoduchý systém ovládání postavy, dropy předmětů vždy odpovídají úrovni postavy a obtížnosti, velký výběr schopnosti/kouzel, které sou velmi vyvážené, pohotový reset schopnosti, velky inventář. Online - postavy uložené na serveru
  • Kvalita zavedené značky Blizzard
  • Relativně nízké H/W požadavky
  • Online-ale to snad už ani dben není možné považovat za minus.
  • Paragon levely postavy nekonečné, nudné.
  • Dnes už zastaralá grafika

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2021

Zakoupeno v YourGames.cz

Po 1 a 2 trochu zklamaní. Je třeba dokoupit další dvě rozšíření a být neustále online. Grafika pochopitelně lepší. 5+1 zvuk ano, 3D ne.

Warcraft 3 (Gold)

Warcraft 3 (Gold)

Ověřený zákazník GetGame Joker

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v GetGame

• super příběh ze světa fantazie a pro fanoušci další kapitola Warcraft. Já osobně jsem hrál všechny 3 díly. Škoda že se nedá sehnat Warcraft: Orcs and Humans první díl, určíte bych ho znovu hrál po tolika letech když my bylo 11 let byla to lej lepší hra co jsem hrál.
Overwatch (Origins Edition)

Overwatch (Origins Edition)

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• kvalitní a rychlý přístup k zákazníkovi

MipeCZ MipeCZ

Přidáno: 30. listopadu 2020

Tak už mám nějaký ten den v Shadowlands najetý a upřímně, baví mě. Dali si na tom hodně záležet.... Co se týče Lore tak má hlavu a patu od začátku do konce jen co vás první quest zavede v Icecrownu do Shadowlands. Příběh je čistě lineární kdy na sebe události dobře navazují a proto si nemůžete vybrat začínající lokaci jakou chcete (jako tomu bylo v BFA nebo Legion). Kampaň vás zavede od první zóny po poslední kde příběh vygraduje a zároveň teprve začne. Hra vás zasype několika super cinematici a opravdu hodně cutscenami. Abych nevyzradil jedinej spoiler tak jen dodám že se ve světě Shadowlands něco zvrtlo a veškeré nevinné duše bez soudu končili v žaláři The Maw kde vládne Jailer, hlavní záporák. Vy jako smrtelník musíte zjistit co se stalo a aby se sváma vůbec někdo bavil tak potřebujete nejprve pomoci novým frakcím s jejich vlastními problémy. Je to velké, temné, občas i vtipné (zvlášť zóna s vampíry :D) a docela dlouhé než se vůbec prokoušete k end-game části protože ta se neotevře ani potom co se vám podaří náhodou dodělat level 60. Musíte si napřed projít kompletně celou kampaní - tolik k příběhové části která vás fakt vtáhne.

K endgame části napíšu jen to, že je pořád co dělat. Je tam tuna tuna grindu jak můžete svou postavičku a její vliv ve světě zlepšovat a to buď PVEčkem SOLO hraním nebo PVP - a nebo nemusíte vůbec nic protože o nic nepřijdete. Je to všechno volitelné a v hodně zábavné formě. Text by byl na celé stránky takže shrnuto takhle..

Jediné co mě trochu štve je, že narozdíl od klasiku kde není žádný cross-realm, layering fázování atd jsem tady při běhání po světě potkal opravdu minimum lidí. Nějaké party a ostatní potkáváte spíše u konkrétních aktivit ale že bych narazil na alianci při questu se mi tedy nestalo. Interakce mezi hráči v open worldu je extrémně minimální. Třeba se to zlepší dalším patchem kdy otevřou další věci a přidají world bosse atp.. Jinak je to spíš dělané pro nerušený intimnější zážitek co se týče levelování.

Řekl bych že se datadisk a jeho launch povedl.. V cyklu dvou let kdy vycházela vždy slabší expanze a pak ta lepší Shadowlands očekávání určitě naplnilo. Jsem zvědav na nový content který zanedlouho otevřou a celkový vývoj příběhu který funguje čistě sám o sobě a nepotřebujete vědět zhola nic z předešlých datadisků. Není to Vanilla ani TBC pro boomery ale své předešlé expanze zadupe do země s prstem v nose. Za ty prachy to určitě stojí už alespoň kvůli tomu prvnímu feelingu ze zachraňování a objevování nového světa který je super! FOR THE HORDE.

StarCraft 2: Heart of the Swarm

StarCraft 2: Heart of the Swarm